Call Us: 555-555-1234

Our Committeemen by Precinct...


Elected Positions - Clear Lake

Precinct Committee Chairman - Christopher Folland
Vice Chairman - Emma Brown


Elected Positions - Fremont #1

Precinct Committee Chairman - John A Nigro, Jr.
Vice Chairman - Jonathan Brown


Elected Positions - Fremont # 2

Precinct Committee Chairman - Mary Martin
Vice Chairman - Brad Gardner


Elected Positions - Fremont #3

Precinct Committee Chairman - Lisa Aldrich
Vice Chairman - Joe Caruso


Elected Positions - Jackson

Precinct Committee Chairman - Julie Troyer
Vice Chairman - Tim Troyer


Elected Positions - Jamestown #1

Precinct Committee Chairman - Rhonda Hanson
Vice Chairman - Dan Thiele


Elected Positions - Jamestown #2

Precinct Committee Chairman - Jeffrey Rhodes
Vice Chairman - Ben Banks


Elected Positions - Millgrove

Precinct Committee Chairman - Darrel Walter
Vice Chairman - James Kidd


Elected Positions - Otsego #1

Precinct Committee Chairman - Earl Raskosky
Vice Chairman - William Blum


Elected Positions - Otsego #2

Precinct Committee Chairman - Tangi Manahan
Vice Chairman - Chris Manahan


Elected Positions - Pleasant #1

Precinct Committee Chairman - Ryan Herbert
Vice Chairman - Debra Twitchell


Elected Positions - Pleasant #2

Precinct Committee Chairman - Kevin Jones
Vice Chairman - Michelle Herbert


Elected Positions - Pleasant #3

Precinct Committee Chairman - Wade Stiefken
Vice Chairman - Joe Hysong


Elected Positions - Pleasant #4

Precinct Committee Chairman - Kim E Shoup
Vice Chairman - Patricia Martin


Elected Positions - Pleasant #5

Ken Shelton Precinct Committee Chairman - Ken Shelton

Karen Shelton Vice Chairman - Karen Shelton


Elected Positions - Pleasant #6

Precinct Committee Chairman - Donald Bowman
Vice Chairman - Seirra Bowman


Elected Positions - Pleasant #7

Dan Caruso Precinct Committee Chairman - Dan Caruso
Vice Chairman - Kirk Kohart


Elected Positions - Richland

Precinct Committee Chairman - Douglas Bidlack
Vice Chairman - Heidi Bidlack


Elected Positions - Salem

Precinct Committee Chairman - Rick L Shipe
Vice Chairman - John Coney


Elected Positions - Scott

Precinct Committee Chairman - Rodney Snyder
Vice Chairman - James Crowl


Elected Positions - Steuben #1

Precinct Committee Chairman - Derrick Aldrich
Vice Chairman - Dick Dodge


Elected Positions - Steuben #2

Precinct Committee Chairman - Jeremy Bracey
Vice Chairman - Jeremy Musser


Elected Positions - York

Precinct Committee Chairman - Dennis Rider
Vice Chairman - Mary Rider